Anna Jaskulska psycholog psychoterapeuta online

Anna Jaskulska

Jestem tu, aby Ci pomóc w budowaniu harmonii wewnętrznej i tworzeniu zdrowszych, bardziej satysfakcjonujących relacji.

20+

lat doświadczenia
zawodowego udzielania wsparcia

10000+

przeprowadzonych konsultacji

2000+

indywidualnie wspieranych osób

1000+

przeprowadzonych warsztatów

Od ponad 20 lat pracuję jako psycholog z osobami dorosłymi oraz młodzieżą i ich rodzicami. Studia psychologiczne zrealizowałam na Uniwersytecie Lubelskim, następnie ukończyłam 5 letnie szkolenie przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty, atestowane przez PTP (Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), prowadzone przez Krakowskie Centrum Rozwoju. Dodatkowo ukończyłam wiele kursów doszkalających z zakresu psychoterapii, mediacji, mediacji rodzinnych oraz coachingu. Bliskie relacje, to coś o czym mogę rozmawiać godzinami. Od kilkunastu lat stale zajmuję się psychoterapią oraz pomocą psychologiczną. Poszerzam na bieżąco swoją wiedzę i umiejętności. Bliski jest mi nurt Internal Family System (IFS), który wspiera integrację siebie i akceptację tego, kim naprawdę jesteśmy. IFS zakłada, że każdy z nas przeżywa czasem konflikty i często są to konflikty między pewnymi częściami w nas (jak na przykład między wewnętrznym krytykiem, który wciąż podcina skrzydła, a ambitną osobą, która wciąż chce czegoś więcej).
Dzięki IFS można z większą łatwością przechodzić przez różne dylematy, wątpliwości i kryzysy, znajdując najlepsze dla siebie rozwiązania. IFS świetnie sprawdza się także w pracy z parami, dzięki temu, że rozwija lepsze zrozumienie i lepszą komunikację między partnerami.
Pracując ze mną możesz oczekiwać uważności na wszystko, co aktualnie „gra w Tobie”, akceptacji tego kim jesteś i wszystkiego, o czym chcesz powiedzieć. Wierzę w to, że nasze spotkania stworzą przestrzeń, by jeszcze lepiej zrozumieć siebie, łatwiej być w relacjach z innymi, przepracować to, co czasem ciągnie w dół lub sprawia, że masz wrażenie utknięcia w pewnym obszarze swojego życia.
Niezwykle satysfakcjonująca jest każda sytuacja, kiedy osoba odkrywa, że może inaczej żyć. Bardziej w zgodzie z sobą i w zgodzie z otaczającym nas światem.
W swojej pracy wspieram osoby, które:
– chciałyby budować satysfakcjonujące związki i obawiają się powtarzania trudnych wzorców z przeszłość, – zastanawiają się jak najlepiej mogą rozwijać swój związek i jakie zmiany dałoby się jeszcze wprowadzić, – rozważają rozstanie i chcą przejść przez nie w świadomy sposób, aby jak najmniej odcisnęło ono swoje bolesne piętno na relacji oraz dzieciach, – zmagają się z sytuacją rozstania (nawet jeśli nastąpiło wiele lat temu), – mierzą się z sytuacją zdrady, odrzucenia, – stoją na progu ważnych decyzji, – zmagają się w trudnościach z komunikacją, – mają poczucie wewnętrznych dylematów i/lub wewnętrznej walki, – mają poczucie zabiegania i przytłoczenia oczekiwaniami innych, – marzą o nowych i satysfakcjonujących relacjach, – potrzebują konsultacji w sprawach rodzicielskich, – zastanawiają się jaka ścieżka życiowa/ zawodowa jest najlepsza dla ich dorastających dzieci (włączając doradztwo zawodowe).
Wierzę bardzo głęboko w słowa R. Schwartz’a: „to na siebie od zawsze czekasz”. Czasem bowiem myślimy „gdyby tylko stało się to, czy tamto”, albo „gdyby tylko moje dziecko, mój partner inaczej się zachowywał, gdyby chciał się zmienić” to „bylibyśmy bardziej zadowoleni”. Okazuje się, że dużo może zależeć też od nas samych.
Kiedy pracujemy nad sobą i bardziej rozumiemy, patrzymy z pewnym dystansem, często dzieje się tak, że zmienia się nasza perspektywa oraz nasze relacje z innymi, także bliskimi osobami.
Jestem autorką książki "Pomaganie z pasją".
Pisanie to też moja pasja, aktualnie pracuje nad książkami z obszaru związków i relacji.
AnneJaskulska
@Facebook

Odzyskaj pewność siebie i harmonię.
Terapia, która pomaga naprawiać i rozwijać relacje.

Umów się na spotkanie
Okładka książki Anna Jaskulska Trzymaj Mnie Blisko

Już wkrótce moja nowa książka!

Adresowana do wszystkich osób, które pragną bardziej świadomie tworzyć swoje związki.
Wpisz swój email aby otrzymać powiadomienie.